Loading

Jak sprawić kobiecie orgazm? Prawdopodobnie myślisz tylko o stymulacji łechtaczki i punktu G. Jednak opcji jest dużo więcej, aby zadowolić kobietę niż tylko stymulacja łechtaczki i punktu G. Na szczęście dla facetów kobieta ma wiele stref erogennych na całym ciele. Obszary te wytwarzają intensywne uczucie, gdy są stymulowane – lekko, umiarkowanie lub intensywnie. Wszystkie są podniecające. Aby odkryć wszystkie różne obszary i zobaczyć, które z nich do tej pory pomijałeś podczas próby sprawienia przyjemności kobiecie – czytaj dalej.

Twarz i włosy

Kobieta czuje się zaszczycona i seksowna, jeśli poświęcisz jej twarzy i włosom tyle samo uwagi co ona. Stopniowo wprowadzisz ją w nastrój, gdy zaczniesz dotykać jej powieki, brwi, policzki i włosy, które mogą być bardzo intymne i pobudzające dla kobiety. Podczas kochania, odsłoń jej włosy lub trzymaj je mocno, ale delikatnie. Można również skorzystać z tego by pieścić policzki i szyję.

Płatki ucha, za uchem, usta i szyja
Możesz skubać i całować te obszary używając do tego lekko miękkie usta i lekko otwartymi ustami. Pozwól na to, by oddech otulał jej szyję i obszar nad jej uchem, ale unikaj ciężkiego oddechu przy uchu. Jeśli jesteś typem, niegrzecznego faceta, zawsze możesz wcisnąć swoje usta do jej ucha. Na początku zacznie chichotać mówiąc że jest to zbyt delikatne, a wkrótce pojawi się gęsia skórka na jej przedramionach. Nie powinno się jednak tego robić na wczesnym etapie gry wstępnej. Bardziej odpowiedni moment to ten, kiedy jesteście dość blisko do kulminacji i gdy kobieta jest stosunkowo bardziej zrelaksowana niż na początku. Do tego czasu trzeba tylko delikatnie całować jej uszy, co mogą dać jej niesamowite doznania erotyczne. Innym skutecznym sposobem jest ssanie płatka ucha niczym małej przekąski.

Dla wielu kobiet, francuski całowanie jest znacznie bardziej kameralne niż stosunek. Delikatnie wsuń swój język w wnętrze jej ust, a następnie wciśnij go trochę więcej, zwracając uwagę na jej ruchy. Gdy całujesz, bądź delikatny – ssąc dolną wargę, trzymając między swoimi wargami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top