Loading

Wejście do pochwy i odbytu są dość wrażliwe, natomiast narządy wewnętrzne (pochwa i odbyt) są mniej. Więc ten rodzaj stymulacji, który mógłby doprowadzić do orgazmu kobiecego obejmuje stosunek analny lub dotykanie za pomocą palców jednej ręki (fisting) poprzez stymulowanie wejścia do pochwy. Odczucia penetracji to przyjemne doznania, ale same w sobie nie powodują orgazmu. Łechtaczka zawsze musi być stymulowana, by do tego doszło.

Istotną zaletą stosunku analnego (z odpowiednim nawilżeniem) jest zwiększone odczucie dla partnera. Stosunek analny jest również bardziej psychologicznym przełomem w sprawie, ponieważ podkreśla podatność kobiety na otwartość wobec seksu z danym partnerem.

Nie chodzi tu o promowanie seksu analnego. To po prostu wskazanie, że seks analny też może być przyjemny, zwłaszcza poprzez zróżnicowanie rytmu i głębokości penetracji. Ale ważne jest, aby wiedzieć, kiedy przestać. Stosunek analny sprawdza się w tych przypadkach, gdy bardziej dojrzała kobieta jest fizycznie pobudzona Cierpliwość i czas na relaksację i nawilżanie pomoże. Użyj swojej masy ciała, aby zapewnić sobie i kobiecie poczucie dominacji.

Kobiety heteroseksualne często nie są zainteresowane korzystaniem z tej formy przyjemności seksualnej. Seks analny jest inny dla mężczyzny ze względu na przyjemność wynikającą z stymulacji prostaty i ze względu erekcję Mężczyzna powinien zmienić swój rytm wepchnięcia – dłuższe pchnięcia dają głębszą penetrację, ale niekoniecznie to będzie to czego oczekuje partnerka.

Najbardziej komfortowa pozycja to oczywiście jest ta od tyłu. W przeciwnym razie każda inna może być niezbyt komfortowa, a już szczególnie dla kobiety. Ta pozycja pozwala na głębokie zbliżenie. Kobieta może użyć też swojego języka do symulacji wbijając się w kochanka zsynchronizowanego z rytmem ich ciał.

To wszystko jest możliwe i to wszystko może być przyjemne, ale wtedy i tylko wtedy gdy zostają spełnione pewne warunki. Przede wszystkim kobieta musi tego chcieć i to musi być między kochankami omówione. Niedopuszczalna jest sytuacja że mężczyzna znienacka wchodzi w odbyt kobiety – konsekwencje mogą być tragiczne – zarówno na tle fizycznym, jak i psychicznym. Po drugie – nawilżenie, nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie. Bez tego nawet najbardziej otwarta kobieta i najbardziej delikatny mężczyzna mogą być rozczarowani efektem finalnym wynikającym z odbycia seksu analnego. Warto poczytać jeszcze więcej wskazówek na ten temat, których to oczywiście nie brakuje w obfitości sieci internetowej.

One thought on “Seks analny też może być przyjemny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top