Loading

Sandra należała do tego typu kobiet, które określa się mianem szarych myszek. Nigdy nie wyróżniała się na tle swoich koleżanek, które wiedziały jak uwodzić mężczyzn i wzbudzały w nich pożądanie. Z jednej story zazdrościła atrakcyjnym koleżankom, mimo że sama była niebrzydka, z drugiej jednak nie odczuwała potrzeby, żeby się pindrzyć i stroić.

Pewnego dnia, zupełnie przypadkowo, Sandra odkryła, że kobiety pociągają ją równie mocno jak mężczyźni. Czuła się dziwnie z tą świadomością, dlatego też starała się usilnie ignorować fakt, że kobiece ciało coraz bardziej ją urzeka. Mimo wszystko zaczęła spoglądać na kobiety zupełnie inaczej niż robiła to do tej pory, a piękne koleżanki przestały wzbudzać w niej zazdrość, stając się dla niej obiektami fascynacji. Stało się to dla niej uporczywe i nie do zniesienia. Wielokrotnie zaspokajała się fantazjując, że uprawia seks z inną kobietą i dawała upust swojej wyobraźni.

Niewinne fantazje zamieniły się w obsesję, dlatego też Sandra postanowiła znaleźć w internecie kogoś, kto zechce je z nią zrealizować. Zarejestrowała się na portalu przeznaczonym dla lesbijek i kobiet biseksualnych – w ten sposób nawiązała znajomość z Kingą. Nowa znajoma obiecała wprowadzić Sandrę w świat seksualnych doznań między dwiema kobietami. To właśnie Kinga wyszła z inicjatywą spotkania, do którego doszło w jej domu. Była ona typem chłopczycy, jednak nie sposób jej było odmówić urody i uroku osobistego. Zrobiła sobie i Sandrze drinka na rozluźnienie atmosfery. Cały czas sprawiała wrażenie pewnej siebie, co zrobiło na Sandrze pozytywne wrażenie.

Po krótkiej i niezobowiązującej rozmowie, delikatnie objęła Sandrę, która jeszcze wydawała się dość spięta i niepewna. Kinga delikatnie pocałowała ją, wsuwając swój język do jej ust, a swoje dłonie skierowała na uda dziewczyny, które zdecydowanym ruchem rozchyliła. Nagłe podniecenie ogarnęło ciało Sandry – czuła się ona coraz bardziej rozpalona i chętna do igraszek. Pozwoliła się rozebrać i dotykać przez doświadczoną koleżankę. Kinga doskonale wiedziała co zrobić, żeby Sandra jęczała z rozkoszy – zaczęła pieścić językiem jej łechtaczkę, a palcami wtargnęła do jej pochwy, wykonując serię szybkich i posuwistych ruchów.

Nie musiała długo czekać na orgazm, a fantazje Sandry zostały w końcu spełnione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top