Loading

Najlepsze pomysły na masturbacje dla kobiet są często najbardziej twórcze. Więc jeśli zastanawiasz się, co inne kobiety robią za zamkniętymi drzwiami, oto kilka wskazówek pomocnych do samodzielnego pobudzenia, które mogą inspirować do spróbowania czegoś nowego.

Na krześle

Samo podniecenie może być bardzo proste, gdy kobieta siedzi na krawędzi krzesła lub rogu kanapy, gdzie można naprawdę siedzieć w idealnym kącie do tego, by stymulować łechtaczkę. Wystarczy usiąść na brzegu i się kołysać w przód i w tył. Manewruj biodrami tak, by poczuć łaskotanie w tym magicznym miejscu i po prostu jechać dalej i dalej. Jest to również fajna opcje bo możesz również od razu przejść do stymulowania piersi.

Korzystanie z poduszki

Poduszka jest doskonałym narzędziem dla kobiecej masturbacji, bo gdy stajesz się bardziej pobudzona może się nią ocierać, jeździć na niej, lub zwyczajnie umieścić między nogami, gdy leżysz na brzuchu. Tarcie spowodowane między bielizną a poduszką przyniesie to piękne ciepłe mrowienie, a kilka niegrzecznych myśli może cię doprowadzić do wspaniałego orgazmu.

Korzystanie z prysznica

Jednym z najlepszych pomysłów na kobiecą masturbację jest wykorzystanie prysznica. Jest to idealne narzędzie do pobudzenia, zwłaszcza jeśli ma różne ustawienia ciśnienia. Przed wprowadzeniem go między nogi postaraj się odpocząć, uspokoić i prawie uwieść siebie. Trzymając w jednej ręce prysznic spraw by ciepła woda wypełnia koiła całe twoje ciało. Zacznij od ustawienia powolnego ciśnienia i po prostu ciesz się uczuciem spływającej wody.

Zabawki

Seks-zabawki to zawsze wspaniała zabawa, ale nie musisz koniecznie iść po nie do sklepu. Wiele kobiet będzie czerpać przyjemność z różnych przedmiotów gospodarstwa domowego. Od szczotki do włosów, szczoteczki do zębów działającej jako elektryczny wibrator po szczoteczkę do rzęs – te wszystkie przedmioty mogą być wykorzystywane do stymulacji łechtaczki tych. Przy odrobinie wyobraźni możesz korzystać z różnych przyborów kuchennych, aby pomóc sobie w stymulacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top