Loading

Masturbacja to nasza pierwsza naturalna aktywność seksualną. To jest niczym romans z samym sobą, która trwa przez całe życie. Masturbacja stanowi podstawę dobrego życia seksualnego. Jest to wspaniały i piękny sposób, by się kochać, budować poczucie własnej wartości, a także skontaktować się z samym sobą.

Masturbacja jest powszechnie niezrozumiana. Wiele osób mówi, że to jest złe, brudne i nie tak dobre jak seks z partnerem. Dobry terapeuta powie, że masturbacja jest nie tylko normalna – ale to jest zdrowe i wydajne. To po prostu inna technika seksualna.

Masturbacja zwiększa seksualne możliwości (więcej)

Jesteś swoim najlepszym kochankiem. Masturbacja jest wyrazem miłości własnej i musimy ten szczególny związek z samym sobą pielęgnować. Ten prywatny czas pozwala poznać, nieskrępowanie co działa. Masturbacja pozwala fantazjować i działać, jak chcesz. Można eksperymentować z opcją zabawek erotycznych, aby dowiedzieć się, które z nich pasują ci najlepiej. Praktykowanie masturbacji pozwala być bardziej komunikatywna w odniesieniu do twoich potrzeb z partnerem, co ostatecznie czyni cię lepszym kochankiem.

Masturbacja sprawia, że czujesz się dobrze

Masturbacja jest niezwykle przyjemna, orzeźwiająca odmładzająca i zabawna. Możesz w ten sposób odciążyć swojego partnera, gdyż on nie jest jedynym źródłem twoich orgazmów.

Możesz to robić jak chcesz, kiedy chcesz i jak szybko chcesz. To pomaga się zrelaksować, jest bezpieczniejsza niż tabletki uspokajające, tańsze niż alkohol i nie ma żadnych skutków ubocznych!

Korzyści zdrowotne

Masturbacja poprzez mniejsze obciążenie doprowadza do częstości akcji serca niż każda inna aktywność seksualna. Uwalnia od stresu i napięcia fizycznego. Wiele osób będzie się masturbować po to by się zrelaksować, a tym, którzy cierpią na bezsenność pozwoli ona szybciej zasnąć.

Lek przeciwbólowy

Orgazm, czy to z masturbacji czy z seksu z partnerem może działać jako naturalny środek przeciwbólowy. W jednym z badań stwierdzono, że orgazm może złagodzić migreny szybciej niż leki. Niektóre kobiety masturbują się aby złagodzić bóle miesiączkowe. Badania wykazały również, że orgazm może nawet uniemożliwić problemy odnoszące się do endometriozy, choroby błony śluzowej macicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top